CYRA Z KA-MI

 

Vždycky jsem chtěla pejska, ale nešlo to.

Ve svém okolí jsem byla známá jako "psí máma" a lidé mi půjčovali své miláčky na venčení. Mýma rukama prošla například doga, která vážila víc než já :-). Královský pudl Alpert. Oříšek Míša, kterého jsem vypiplala, když jej srazilo auto.

 

Až s tetinou Cyrou, která u nás často přespávala,  jsem pochopila, že v mém životě  do chvíle, než překročila náš práh, opravdu něco chybělo. Pouto, které se mezi námi vytvořilo, bylo založeno na důvěře a hlubokém přátelství.

 

Setkání s boxerem, to je láska na celý život.

 

 

CANT SARHA  " BIKOUŠEK"

 

Na Bika jsem si musela pár let počkat. Můj první vlastní pes.

 

Společně s naším o rok mladším synem dokázali vyplnit náš veškerý volný čas. Byl to skvělý přítel a nekompromisní ochránce rodiny.  Díky jeho lásce a inteligenci náš obdiv tohoto plemene opět vzrostl. 

 

 

 

 

 

 

ABRAXAS Z BRONXU  "AXÍČEK"

 

 

Myslím, že až do okamžiku, kdy překročil Axík náš práh, jsem nepoznala větší osobnost.

 

Byl velkým učitelem naším i našich přátel. Přes všechny zdravotní problémy, které si na něho osud  připravil, byl neustále plný radosti a dobré nálady. Vždy připravený splnit svým nejmilejším páníčkům každé přání.

 

Díky němu jsem získala spoustu znalostí v různých oborech alternativní léčby. Svůj úděl nesl statečně až do posledních chvil...

 

 

 

BARON Z DOBŘICHOVA

 

 

Pejsek s velikým srdcem. Nádherná bytost tělem i duší.

Když šel po ulici, lidé se začínali usmívat a auta přibrzdila, aby si ho mohli řidiči lépe prohlédnout.

 

Pan Pes.

 

Bytost Bůh ví odkud, která nás přišla učit, stejně jako Axíček a to se mu také podařilo.

Byl tady s námi třináct let, které utekly jako voda.

Prožili jsme spolu tolik radosti, lásky, někdy taky nervů. To když se zrovna rozhodl mě školit a vymyslel si nějakou lotrovinu, nebo případně nemoc.

Moc mi zlatíčko chybíš...