2009

prosinec 2009

 

a  čas tak utíká........

 

 

Panička vůbec nestíhá. Od té doby, co založila její čarodějnickou školku, tak nechala moje stránky úplně plavat. Až teď se rozhodla, že to trochu napraví. Takže ve zkratce, co se dělo během podzimu..

Na podzim jsme začali jezdit s paniččinou kamarádkou a jejími dvěma pejsky na výlety. Na tajuplná energetická místa. Samé kameny. Velké i malé. Někdy nám počasí nevyšlo, jindy bylo krásně, ale vždycky to byla velká zábava.

 

Andulce se narodila štěňata. Chodil jsem na zahradu za nimi, plnit povinnosti strýčka. Byla to veliká smečka, ale ani v plném počtu nevydali za moje dva raubíře, které jsem měl s Ciou.

20.6.2009  

 

Procházka a cesta na Kladno za Chelsie

Naše paničky nás naložily do auta a vyrazily s námi na výlet. Napřed jsme se proběhli na Cibulkách, prý abychom moc nezlobili v autě. Bylo to fajn, zase být s holkama venku. Pak jsme vyrazili za Fretynou a Chelsie. Vezli jsme jim PP. Jenže jejich páníčkové nebyli doma. Tak jen pár fotek přes plot a vyrazili  jsme  domů.

 

17.6.2009

Šesté narozeniny oslavil pan Baron v kruhu druhé rodiny

 

Středa byla pro Baronka konečně dnem veliké radosti ze setkání s Ciuškou a Andulkou po dlouhé době. Obě fenky totiž háraly a Andulka mezitím také navštívila ženicha. Baronek bude mít opět na výchovu mimina, tentokrát malé leonbergery.

 

15.2.2009

 

STAL JSEM SE OPĚT OTCEM - moje dcery - 1 zlatá fena, 3 žíhané

FRETY OD KOSTELA SV. GABRIELA    ( Cia od Kostela Sv.Gabriela x Impero z Metaboxu )

 

 

8.2.2009      SOUTĚŽ  O  NEJÚSPĚŠNĚJŠÍHO  PSA POBOČKY
     
Na schůzi výboru BK naší pobočky byl můj páníček pochválen za pracovitost, což se určitě vztahovalo i na mě. V soutěži  jsme v kategorii Pracovní získali plaketku.